Zespół

Daria Tomaszewska

mgr Daria Tomaszewska – Sroczyńska
(obecnie na urlopie)

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i współuzależnień w procesie certyfikacji. Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność – psychologia kliniczna) oraz certyfikowanej Szkoły Psychoterapii prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Posiada doświadczenie w pracy z osobami, które doświadczyły trudnych, kryzysowych sytuacji w swoim życiu, cierpiącymi na zaburzenia nastroju (depresje), stany lękowe (nerwice) oraz obniżone poczucie własnej wartości. Pracuje także z osobami uzależnionymi od substancji zmieniających świadomość oraz z ich rodzinami.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Telefon: 602 828 897

Katarzyna Chlewińska

mgr Katarzyna Chlewińska

Psycholog, psychoterapeutka w procesie certyfikacji, absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, antropolożka kulturowa.

Ukończyła Studium Socjoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, gdzie regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywała w ośrodku interwencji kryzysowej, poradniach zdrowia psychicznego oraz na oddziale dziennym psychiatrycznym.

Pracuje jako socjoterapeutka i  psychoterapeutka  z osobami dorosłymi i młodzieżą od 2009 roku. Prowadzi także konsultacje par oraz poradnictwo psychologiczne w sytuacjach konfliktów, przemocy, nagłych kryzysów i problemów wychowawczych. Ma doświadczenie w pracy z osobami nieheteroseksualnymi i ich rodzinami.

Konsultacje i terapia możliwe są również w języku angielskim.

Telefon: 691 784 877

Mail: katarzyna.chlewinska.filip@gmail.com

 

 

Anna Grobelna

mgr Anna Grobelna

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz wspomaganie rozwoju w okresie dorastania). Jako psychoterapeutka pracuje od 2012 roku. Ukończyła czteroletnią szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoją pracę poddaje superwizji. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych i młodzieży, oferuje także inne formy pomocy psychologicznej, m.in. wsparcie w sytuacji kryzysowej, konsultacje, psychoedukację. Współpracuje z innymi specjalistami (psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży).

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziale dziennym psychiatrycznym i w poradniach zdrowia psychicznego w Poznaniu i w Kościanie. Od kilku lat prowadzi także prywatną praktykę.

Do gabinetu zaprasza osoby, które:
cierpią z powodu zaburzeń nastroju; doświadczają stanów napięcia, niepokoju, przygnębienia; mają niskie poczucie własnej wartości; przeżywają trudności związane z przystosowaniem się do nowej sytuacji życiowej/do zmian w życiu; są w sytuacji kryzysowej lub nie mogą poradzić sobie z trudnymi emocjami z przeszłości; mają trudność z budowaniem i/lub utrzymaniem satysfakcjonujących relacji z ludźmi; trudno im zrozumieć swoje emocje lub zachowanie; zdiagnozowano u nich zaburzenia osobowości.

Telefon: 605 144 596

Mail: anna.grobelna@gmail.com

Weronika Chruszczyńska

mgr Weronika Chruszczyńska

Psycholożka, psychoterapeutka.
Absolwentka studiów psychologicznych
na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ukończone specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby)
oraz podyplomowej, czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (placówka rekomendowana
przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne).
Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczy również
w innych formach rozwoju zawodowego i osobistego.
W pracy terapeutycznej kieruje się zasadami zawodowego kodeksu etycznego i poddaje ją superwizji.

Kontaktem pomocowym z różnymi grupami odbiorców zajmuje się od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w poradniach zdrowia psychicznego (terapia indywidualna) oraz w dziennym oddziale psychiatrycznym (leczenie nerwic i zaburzeń osobowości - terapia grupowa).

W gabinecie przyjmuje indywidualnie osoby dorosłe, które doświadczają cierpienia lub są zaniepokojone jakimś aspektem swojego funkcjonowania,
np. znajdują się w kryzysie, mają trudności
z nawiązywaniem i utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, towarzyszy im poczucie małej własnej wartości lub braku zadowolenia z życia, odczuwają nadmierny lęk, obserwują u siebie obniżony / niestabilny nastrój, doświadczają dolegliwości fizycznych nieuzasadnionych medycznie czy też borykają się z niepożądanymi zachowaniami, które trudno im opanować.

Telefon: 663 553 408

Mail: w.chruszczynska@poczta.pl

 

 

mgr Alina Konieczka

Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień w procesie certyfikacji. Ukończyła Studium Socjoterapii i jest w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym - placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie w pracy zdobywała w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, ośrodku interwencji kryzysowej, punkcie konsultacyjnym. 

W gabinecie przyjmuje osoby dorosłe, jak i młodzież, które doświadczają cierpienia, przeżywają trudności w różnych obszarach, zmagają się z zaburzeniami nastroju czy utrzymującymi się stanami niepokoju. Pracuje również z osobami uzależnionymi od substancji zmieniających świadomość oraz ich rodzinami. 

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Telefon: 660 813 910

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej...