Zespół
Daria Tomaszewska

Daria Tomaszewska – Sroczyńska

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i współuzależnień w procesie certyfikacji. Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność – psychologia kliniczna) oraz certyfikowanej Szkoły Psychoterapii prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Posiada doświadczenie w pracy z osobami, które doświadczyły trudnych, kryzysowych sytuacji w swoim życiu, cierpiącymi na zaburzenia nastroju (depresje), stany lękowe (nerwice) oraz obniżone poczucie własnej wartości. Pracuje także z osobami uzależnionymi od substancji zmieniających świadomość oraz z ich rodzinami.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Telefon: 602 828 897

Katarzyna Chlewińska

Katarzyna Chlewińska – Filip

Psycholog, psychoterapeutka w procesie certyfikacji, absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, antropolożka kulturowa.

Ukończyła Studium Socjoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, gdzie regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywała w ośrodku interwencji kryzysowej, poradniach zdrowia psychicznego oraz na oddziale dziennym psychiatrycznym.

Pracuje jako socjoterapeutka i  psychoterapeutka  z osobami dorosłymi i młodzieżą od 2009 roku. Prowadzi także konsultacje par oraz poradnictwo psychologiczne w sytuacjach konfliktów, przemocy, nagłych kryzysów i problemów wychowawczych. Ma doświadczenie w pracy z osobami nieheteroseksualnymi i ich rodzinami.

Konsultacje i terapia możliwe są również w języku angielskim.

Telefon: 691 784 877

Mail: katarzyna.chlewinska.filip@gmail.com

 

 

Anna Grobelna

Anna Grobelna

Psycholog i psychoterapeutka. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz wspomaganie rozwoju w okresie dorastania).

W 2014 roku ukończyła czteroletnią szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Należy do  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Jako psychoterapeutka pracuje od 2012 roku. Specjalizuje się w psychoterapii osób dorosłych i młodzieży, które doświadczają lęku, mają trudności w przystosowaniu się do nowych sytuacji, cierpią na depresję, mają zaburzenia osobowości. Pomaga także z osobom, które znalazły się w sytuacji kryzysowej.

Na co dzień pracuje w poradni zdrowia psychicznego i w oddziale dziennym psychiatrycznym. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej.

Swoją pracę poddaje superwizji.

Telefon: 605 144 596

Mail: anna.grobelna@gmail.com

Weronika Chruszczyńska

Weronika Chruszczyńska

Magister psychologii UAM (ukończone specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby). W trakcie 4-letniego szkolenia
z psychoterapii w nurcie psychodynamicznym
w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
– placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczy również w innych formach rozwoju zawodowego i osobistego. W pracy terapeutycznej kieruje się zasadami zawodowego kodeksu etycznego
i poddaje ją superwizji.

Doświadczenie w kontakcie pomocowym z różnymi grupami odbiorców zdobywa od 2011 roku. Obecnie także pracując jako psycholog i psychoterapeuta
w poradni zdrowia psychicznego oraz w dziennym oddziale psychiatrycznym (leczenie nerwic i zaburzeń osobowości).

W gabinecie przyjmuje indywidualnie osoby dorosłe, które doświadczają cierpienia lub są zaniepokojone jakimś aspektem swojego funkcjonowania,
np. znajdują się w kryzysie, mają trudności
z nawiązywaniem i utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, towarzyszy im poczucie małej własnej wartości lub braku zadowolenia z życia, odczuwają nadmierny lęk, obserwują u siebie
obniżony / niestabilny nastrój, doświadczają dolegliwości fizycznych nieuzasadnionych medycznie czy też borykają się z niepożądanymi zachowaniami, które trudno im opanować.

Telefon: 663 553 408

Mail: w.chruszczynska@poczta.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej...